Jak tam Wam mijają walentynki? Ja siedzę w domu chora :/
Macie swoje drugie połówki? Ile dostaliście kartek?
My niestety nie ;D
Czekamy na jutro - na Dzień Singla *.*
Nie wiem co pisać jeszcze ;D Brak mi głowy ;D
Wiem, przedstawię Wam mojego męża: Lee Taemin
A tak serio, to mam postanowienie noworoczne: od dzisiaj cieszę się z bycia forever alone ;P
A Wam życzę miłości zakochańce <3
Ok, a teraz adios ;*
/Dara >.<


.jpg)





.jpg)
.jpg)
