czwartek, 14 lutego 2013

Walentynki

Hejoł ;)
Jak tam Wam mijają walentynki? Ja siedzę w domu chora :/
Macie swoje drugie połówki? Ile dostaliście kartek?
My niestety nie ;D
Czekamy na jutro - na Dzień Singla *.*







Nie wiem co pisać jeszcze ;D Brak mi głowy ;D

Wiem, przedstawię Wam mojego męża: Lee Taemin

A tak serio, to mam postanowienie noworoczne: od dzisiaj cieszę się z bycia forever alone ;P



A Wam życzę miłości zakochańce <3



Ok, a teraz adios ;*

/Dara >.<

poniedziałek, 11 lutego 2013

Bilety :D

Hej!

Jak ostatnio pisałam Ja i Dara jedziemy na koncert Justina Biebera do Łodzi. 
Śpimy w Warszawie u wujka Dary..
Będzie odjazdowo!

W sobote mamy wyjeżdżać a koncert w poniedziałek, czyli że zwiedzimy chyba też troszke okolice :D

Nie wiecie jak ja się ciesze!!

Dziś tak krótko bo muszę jeszcze zrobić lekcje :(


A oto nasze bilety!

Gdy teraz tak szperałam na kompie znalazłam nagranie Dary jak gra na pianinie/fortepianie < nie odróżniam xD>


 

/ Niella ;*

PS. NOWY ROZDZIAŁ ;*http://my-magical-dreams.blogspot.com/

niedziela, 10 lutego 2013

Tak tak. Wiem, Miśka już dodawała dziś post. Ale to nic :D
Najpierw chciałam Wam Bardzo podziękować za życzenia !
DZIĘKUJE ;****

Jesteście kochane/kochani <3
 Dodam zdjęcie moje tortu :D Którego została już tylko połowa xD
Jak Miśka już dziś wspominała miałam jechać na narty :D
BYŁAM !
To nic że nie umiałam jeździć...
Było Odjazdowo !!
Zaliczyłam chyba z 20 upadków ale co tam :D
A teraz wszyscy mają mnie dość bo cały czas jęczę że coś mnie boli :D
MAM ZAKWASY I TO CHOLERNE !
Nie moge się ruszać xD Wszystko mnie boli!
Rozmowa dziś rano z Mamą
M: czemu nie wstajesz? jest 10
JA: bo nie moge. Boli mnie
M: *śmiech*

I tak cały dzień!

A wracając do teraz..
Jutro szkoła :(
Cieszycie się czy tak ja chcecie wolne?

Jest jeszcze ostatnia rzecz z ostatniej chwili :D

JA I DARA JEDZIEMY NA KONCERT BIEBERA !!!!
:D


Tort ;* <troszke niewyraźne>



A jeśli mowa o tortach to pokaże Wam Tort mojego brata który miał urodziny 7.02



Aaaaaaaaaa...!!! 

Nie mogę się doczekać !



/ Niella ;*

Happy Birhday Niella

Hej, hej ^_^
Wczoraj Niella miała urodziny ;)  Na pizze idziemy dopiero w środę (a potem zapisać się na wolontariat i gitarę). Pizza to taki nasz zwyczaj !  Ja oczywiście nie mam tel, a dziewczyn nie było wczoraj po południu na fb, więc nie wiem czy Nielli plany wypaliły.  Miała jechać na narty :D W kolejnym poście nam powie :)
Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !  

czwartek, 7 lutego 2013

Tłusty czwartek ;D

Hejoł ;)
Post miał być już wczoraj, ale komputer miał ślimacze ruchy *.*
Dobra. Chodzi o to, że Niella na w sobotę urodziny.... Oczywiście, jak to w naszym zwyczaju pójdziemy na pizzę. ;) Tak, z urodziny Miśki posta nie opublikowałyśmy. Czemu? Nie mamy zdjęć, zaginęły w akcji.
Zastanawiamy się z Miśką i Kasią co Nielli kupić, bo ona za Chiny nie chce powiedzieć!

Tak sobie wgl dzisiaj siedziałyśmy i jakiś zaczęłyśmy rozmawiać o Little Mix. Jak Wczoraj Miśka, to dzisiaj ja zaczęłam nucić ;D

Teraz mamy fazę na tą piosenkę <33 



[Jessy]


Hmm 


Yeah, yeah, hmmm,

[Leigh-Anne]


Jesteśmy przyjaciółmi na całe życie.


Weź to do siebie głęboko 


i pozwól aby tobą kierowało 


do przetrwania 



[Jade]


i stań wysoko i wysoko 


Upewnij się, że jesteś wszystkim 


A jeśli spadniesz


Wiedz że jestem tutaj

[WSZYSCY]


ref: Zawsze będziemy razem


Nie martw się


Zawsze będę po twojej stronie


Nie martw się

Koło nigdy się nie skończy


Wystarczy że wiemy, że znów się spotkamy


I zawsze będziemy razem na zawsze zawsze


Oh, oh, jestem tutaj

[Jessy]


Walcz ze mną, na niebie.. 


Zatańczmy, z księżycem w nocy 


Twoje bicie serca, jest zamaskowane jako moja 


kołysanka 




[Perrie]


badz szczesliwy i wiedz ze zamierzam


spogladac jak odplywasz daleko w nieznane 


oczekując na nas aby spotkać się znowu


[WSZYSCY]


ref: Zawsze będziemy razem


Nie martw się


Zawsze będę po twojej stronie


Nie martw się

Koło nigdy się nie skończy


Wystarczy że wiemy, że znów się spotkamy


I zawsze będziemy razem na zawsze zawsze


Oh, oh, 

3. [Leigh-Anne]


Jestem tutaj ....


I jeśli będziesz mnie potrzebować


Jestem na wietrze... 


Szukaj mnie przyjacielu

Jestem w gwiazdach .. 

[Jade]


I jeśli będziesz mnie potrzebować 


Niebo wysle wiadomosc 


[Wszyscy]


Prosto do do twojego serca 


[Perrie] 


ooooooooooooooooooooooooooooooo!

[WSZYSCY] 


ref: Zawsze będziemy razem


Nie martw się


Zawsze będę po twojej stronie


Nie martw się

Koło nigdy się nie skończy


Wystarczy że wiemy, że znów się spotkamy


I zawsze będziemy razem na zawsze zawsze


Oh, oh, Jestem tutaj 


Jestem tutaj [Leigh-Anne]


Yeah [Jessy]


Jestem tutaj [Leigh-Anne]


Jestem tutaj [WSZYSCY]



Moim skromnym zdaniem jest świetna! Fajnie pasuje do naszej czwórki, szczególnie refren <33
W sumie to trochę jesteśmy jak takie Jade, Jesy, Perrie i Leigh-Anne ;D Ale porównanie >.<
Słuszne? Jak myślicie?




Lubicie Little Mix?

/Dara >.<