wtorek, 4 grudnia 2012

Życzenia

Hej ^_^
Teraz cała nasza czwórka chciała złożyć najserdeczniejsze życzenia Maćkowi z okazji urodzin :p   A więc--> Dużo zdrowia, szczęścia, miłości do Dary, spełnienia wszystkich marzeń <3
                                                                                                         -Miśka

Wiem, że Dara mnie zabije xD...   Ale Maciek + Daria = Daciek <3        Złożycie również życzenia temu chłopakowi??  Darii na pewno będzie miło czytać śmieszne teksty ;D

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Imaginy ;)

Hejoł ;D
Co tam u Was??
Dzisiaj dodaję dwa imaginy Nielli i mój ;D

"Siedzisz spokojnie na kanapie. Nagle wbiega ktoś do domu. To Niall. Krzyczy na cały dom, że go potrącił.
- Niall uspokój się! Kogo potrąciłeś? - krzyczysz, pytasz, ale nie odpowiada. Chwyta cię za rękę i zaprowadza przed dom.
- Widzisz! - krzyknął.
- Ale tu nic nie ma
- Jest pod moimi kołami - mówi z łzami w oczach.
Idziesz bliżej samochodu. Ale nic nie widzisz
- Niall o co ci chodzi?
- No potrąciłem go.
- Ale kogo. Pokaż mi kogo ty potrąciłeś.
- Chodź! Zobacz.
Oboje nachylacie się nad samochodem. Nagle spoglądasz na niego nie wiedząc o co chodzi.
- Serio nie widzisz?
- Nie
- No zobacz jeszcze został na kole.
- Niall??
- Tak?
- To jest pająk.
- No właśnie! A ja go potrąciłem! On zapewne miał dzieci!
- Niall ty tak serio??
- Tak. - odpowiada ze łzami w oczach na co ty wybuchasz śmiechem. Kierujesz się w stronę wejścia do waszego domu.
Chłopak za tobą krzyczy
- [...] Co ja mam teraz zrobić?
- Zrób mu usta usta. Może odżyje." <-- Niella

"Wchodzisz do pokoju i widzisz leżącego na łóżku sypialnianym Harrego. Ma na sobie tylko bokserki na tej gumce, z której uwielbiasz mu strzelać. Bawi się skarpetą i sznurówką.
- Co ty robisz? - pytasz, ale nie zwraca na ciebie uwagi.
stajesz na przeciw niego, dostrzegasz wystający z pod poduszki ilustrowany podręcznik "Zrób to sam".
- Czytałeś to? - zaczynasz znów rozmowę, wyciągając książkę.
- Tak.
- I czego się dowiedziałeś?
- Że wszystkim można się bawić." <-- Dara

Jak się podobają? Mamy dodać więcej??
/ Dara >.<



Łosie <33

niedziela, 2 grudnia 2012

Imagin Dary ;*


Dara ostatnio napisała super imagina :D
Mi sie bardzo podoba nie wiem jak wam.......
A oto on : 



Stoisz w kuczni i kroisz makaron na zupę jagodową. Widzisz zbiegającego z gówy Harrego, ubranego tylko w bokserki i jedną skarpetkę.
- Miałeś zrobić pranie! - krzyczysz.
Udaje, że nie słyszy, spuszcza głowę i kieruje się do pralni. Zajmujesz się przygotowaniem obiadu, a po chwili słuszysz włączoną na dole pralkę.
(...)
Ściągasz z suszarki ubrania, składasz i odstawiasz na półki. Zostały tylko skarpety, których nie możesz znaleźć par.
- Harry! Gdzie skarpeta z misiem?! - wołasz.
- Na lampie, kochanie. - odpowiada.Przywykłaś już, że Styles nie pożądkuje ubrań i każdą skarpetę ma w innym miejscu, o którym doskonale pamięta.
- A ze słoniem?
- Za telewizorem.
- A tą, którą miałes wczoraj? W pasiastego kota? - pytasz dalej.
- Za regałem z książkami.
- Harry, nie mamy już regału z książkami.
- Nie mamy już też skarpety w pasiastego kota.<------- Dara

I jak ? Podoba się??



 / Niella :)

sobota, 1 grudnia 2012

Święta

Hej ^_^
Niedługo święta ;'D  Super! Wreszcie wolne od szkoły. Coś innego, niż powtarzająca się codziennie monotonia... Prezenty, choinka, czas spędzony z rodziną. A to wszystko już za trzy tygodnie!  Niewiarygodne, jak ten czas szybko leci :)        
                                                                                                  -Miśka





Jak chyba wiecie, ja Dara i Niella chodzimy na koło fotograficzne... Może niedługo pojawią się nasze zdjęcia :D 

środa, 28 listopada 2012

Zajęcia

Hej ^_^
Dzisiaj miałyśmy zajęcia z 'zawodoznawcami'. Dwie panie prowadziły je przez dwie lekcje. Ominął nas niemiecki i religia. Z tego powodu się cieszymy :)   Ale te zajęcia raczej w niczym nam nie pomogły... Oceniamy je za przeciętne! Ważne, że niemieckiego nie było :P
                          - Miśka


Nasze włosy! Niella- fioletowe, Dara- zielone, ja- blond. Kasia robiła warkocza, bo też miała fioletowe... Akurat się złożyły, że dziewczyny pofarbowały... Ja miałam różowe końcówki, ale się zmyły i teraz wyglądają na rude! (nie wiem czemu na tym zdjęciu są blond).  
A wy lubicie kolorowe włosy?