poniedziałek, 31 grudnia 2012

Siemanko !

Hejka ;*
Dziś tak krótko...
Chciałyśmy Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku !!!
By w Nadchodzącym roku spełniły się wszystkie Wasze marzenia ;**
Papa Miśki ;*




/ Niella

sobota, 29 grudnia 2012

Liebster Award

 Cześć!

Nasz blog po raz kolejny został nominowany do Liebster Award przez http://my--crazy--stories.blogspot.com/

O to reguły :

"Nominacja do Liebsten Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'.  Daje możliwość do rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby,która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Ciebie nominował..."


Nasze odpowiedzi na pytania :

1. Jaka jest twoja ulubiona pora roku?
Niella- Lato
Miśka- Lato i Zima
Dara- Lato i Zima
Kasia- Wiosna

2. Ulubiona książka, jaką polecisz?
Niella- Nie czytam książek :)
Miśka-dawno nie czytałam normalnych książek, ale spodobała mi się lektura ''Magda.doc''
Dara-" Ostatnia piosenka "
Kasia- Nie wiem, nie czytam

3. Jakie trzy rzeczy zabierzesz ze sobą na bezludną wyspę?
Niella- Lodówkę, telefon i ukochaną osobę
Miśka-Przyjaciół, One Direction i aparat
Dara- Pełną lodówkę, bikini i Maćka
Kasia-  Komórkę, zapas browarów i wszystkich znakomych

4. Wierzysz w przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną ?
Niella- Tak
Miśka- Tak
Dara-  Tak
Kasia- Tak

5. Ulubiony film?
Niella- " LOL "
Miśka- " Ostatnia piosenka "
Dara- " LOL "
Kasia- Sala samobójców

6. Co cenisz u innych?
Niella- Szczerość
Miśka- Charyzmę, 'to coś'
Dara- Szczerość, to, że są tacy mili dla innych 
Kasia-  Szczerość

7. Dlaczego postanowiłaś założyć bloga?
Niella- by móc się dzielić swoimi pomysłami. 
Miśka-By 'zarażać' innych naszym entuzjazmem
Dara- Żeby pokazać jaka piękna jest przyjaźń
Kasia- Przyjaciółki założyły i mnie w to wciągneły

8. Masz jakieś postanowienie na Nowy Rok?
Niella- Lepsze oceny, nabrać większej pewności siebie  ;P
Miśka-Lepiej się uczyć, mieć więcej wolnego czasu, nie zakochiwać się, wziąć się za siebie i być lepszą osobą;
Dara- Zagadać do osoby która mi się podoba, nauczyć się przejmować innymi, zmienić nastawienie do świata i ludzi na bardzo pozytywne 
Kasia- Przeprowadzić rozmowę z kimś ważnym 

9. Masz kogoś komu możesz bezgranicznie ufać?
Niella- Tak 
Miśka-Tak <3
Dara-Nielle, Miśke i Kasie 
Kasia- Tak

10. Kim chcesz zostać w przyszłości?
Niella- Stylistką 
Miśka-Szczęśliwym człowiekiem
Dara- Adwokatem albo artysta-muzyk 
Kasia- Psycholog albo diler

11. Facebook czy N-K?
Niella- Fb i Twitter :)
Miśka-Fb i tt
Dara- Twitter i Fb
Kasia- Fb


Nominujemy : 



A oto nasze pytania do was:

1. . Jak zaczęła się wasza przygoda z blogowaniem?

2. Co byście zrobiły jakby wasz idol/ idole mieli spędzić z wami jeden dzień?

3. Liczy się wygląd czy charakter? A może to i to?

4. Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?

5. Jeśli miałybyście/ mielibyście do wyboru pieniądze i miłość, co by to było?

6. Czym się interesujecie ?

7. Jakie jest wasze największe marzenie ?

8. Co w życiu chciałybyście/ chcielibyście osiągnąć?

9. Gdzie chciałybyście/ chcielibyście zamieszkać w przyszłości?

10. Justin Bieber vs. One Direction ?

11. Trampki vs. buty na korku ?



---------------------------------------------------------

To tyle na temat nominacji :D
chciałam powiadomić o nowym rozdziale :


/ Niella ;*

piątek, 28 grudnia 2012

Hejka ;D

Hejka ;D
Co tam u Was?
Dzisiaj chciałybyśmy się pochwalić naszymi maniami muzycznymi.
Niella, Miśka i ja mamy fazę na One Direction i Justina Biebera.
Co chwilę wysyłamy sobie jakieś opowiadanie o nich i oglądamy twitcamy. Niestety jeszcze nie udało nam się trafić ich na żywo :/
Nasze fazy denerwują Kasię, ale ona za bardzo nas kocha i to wytrzymuje.
Niedługo zamiezamy napisać wspólnego imagina o 1D. ;)















 



 
A Wy lubicie Justina Biebera i One Direction? A może macie manie na innym punkcie? Jakim??
 
/Dara >.<

czwartek, 27 grudnia 2012

Opowiadanie

Hej ^_^
Niestety na tym blogu Niella nie może dodawać swojego opowiadania, bo albo by musiała ciągle edytować stronę, albo rozdziały by się mieszały z resztą postów ^^   Na szczęście założyła drugiego, gdzie będzie dzielić się z wami historią Emmy, jej przyjaciół i One Direction. To nie jest zwykłe opowiadanie... To są marzenia, które poprzez pisanie wcielają się w życie!  Taki sen, który staje się rzeczywistością w wyimaginowanym przez Niellę świecie..  Nie wiem co więcej mogę powiedzieć, jak tylko zaprosić was do odkrycia historii pewnej dziewczyny, która mieszka w Londynie.

Klikajcie, obserwujcie, komentujcie i reklamujcie <3!




Oto ta słodka dziewczyna, która chce spełnić swoje marzenia, odnaleźć coś, co nada sens jej życiu.

Jeszcze raz zapraszam <3 !    Wciągniecie się tak jak każda z nas. 
- Miśka

środa, 26 grudnia 2012

Siemka !

Siemka !
Witam serdecznie :D
Mam dziś dobry humor nie wiem nawet dlaczego :D
Chciałam poinformować że w końcu dodałam bohaterów do mojego opowiadania :)
Znajdziecie go po prawej stronie u góry ;* 
Mam nadzieje że zainteresuje was :)
Liczę na komentarze i szczere opinie gdy pojawią się rozdziały ;*


Nie długo sylwester !
Cieszycie się?
Ja tak średnio bo zostaje w domu xD 
I zapewne znów wypije całego szampana ;P
Dara jedzie na narty...
Miśka idzie na imprezę...
Kasia zapewne coś odwali z siostrą...

A wy jakie plany na sylwestra ?






Niella ;*