sobota, 30 marca 2013

Święta i nie tylko :D

Ok na początek znów przepraszam za nieobecność każdej z nas :D Tak jakoś wyszło... W poniedziałek byłam razem z Dara na koncercie NASZEGO IDOLA. Niby minęło 5 Dni a  Ja wciąż nie wierze co się wtedy wydarzyło... Pamiętam tylko to czekanie, potem wejście na Arenę, pisk i wyjście. Nic więcej ;D 

Widziałyśmy Damiana Skoczyka !!! Nie mamy z nim zdjęcia ani autografu od Niego ALE GO WIDZIAŁYŚMY ! PRZECHODZIŁ KOŁO NAS I PATRZYŁ NA NAS I SIĘ UŚMIECHNĄŁ !! 

Mam dla was mały mix zdjęć , jest ich serio mało bo Dara nie wysłała mi wszystkich ;D



Dziś razem z rodzeństwem ozdabiałam jajka ;D Moje wyszło przepięknie, jedno jest normalnie a drugie z gipsu <połowa jaja>











Wiecie o co chodzi z ty SWAG ? Jeśli nie to jest mi smutno ale no trudno :D 



A TERAZ WESOŁYCH ŚWIĄT!
DOBREGO JAJKA!
STOŁU BOGATEGO!
nie wiem czego jeszcze Wam życzyć xD
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ! 
;**


 
Miśka, Dara, Niella i Kasia <3
<Hahahah>

A wy malowaliście jajka? Byliście na Koncercie Jusa? Jesteście Belieber ?
/ Niella <3

PS. Wiecie że to nasz 69 post ? :D





wtorek, 26 marca 2013

Koncert i Warszawa - The End

Heja :)
Co tam?
Wróciłyśmy z Niellą z koncertu, było mega super, świetnie, magicznie i nieziemsko. Mam pełno filmików, ale nie chcą się dodać -,-
Za to mam zdjęcia z Warszawy i Łodzi:








Dziwne te pustki, co? Ale to jeszcze przed Honey :) Potem było pełno.
A z płyty A i B przenosili do przodu :)

A tu z Warszawy kilka:




Tu jest przechodzący przez pasu Maciek Musiał. Białe buty, fioletowy plecak :) Zapomniałyśmy go gonić, zeby zrobić sobie z nim zdjęcie.... :/
/Dara

poniedziałek, 25 marca 2013

Koncert !!!!

jak wiecie dzis jest koncert Justina !!!! wec dodaje wam post z telefonu gdyz jestem w Warszawie razem z Dara jej siostra i jej rodzicami :) post wyglada jak wyglada ale to tylko dlatego ze jest z telefonu ! powtarzam sie to chyba przez te emocje !  za jakies 2 godzinki do Lodzi !! bedzie odjazdowo!! jak wroce do domu to sprobuje dodac kilka zdjec i filmiki !!:) chcialam dodac zdjecie Dary , Laury i moje ale sie nie da xD    /Niella ;D

czwartek, 21 marca 2013

Hejka ;*

Na początek przepraszam za długą nie obecność :D
Dziś jak zapewne wiecie jest dzień wagarowicza :D
My spędziłyśmy go W SZKOLE :D
Było ciasto, babeczki i picie....
były również mecze a na koniec było ' Mam Talent' mam nawet zdjęcia :D i filmik z przebraniem naszego Pana :D


Jutro już piąteczek !!
Jejku jak ja się nie moge doczekać! 
Już jutro śpię u Dary gdyż z rana wyjeżdżamy do Dary wujka gdzieś pod Warszawą...
Troszkę pozwiedzamy a potem w poniedziałek KONCERT !
 JUSTIN NADCHODZIMY !!!

A tu macie trochę zdjęć które zrobił nasz zdolny Fotograf Pan Filip Kurosz :D < kolega z klasy xD>









Filmiki się dodać nie chcą więc kiedy indziej je zobaczycie ;*

Tu macie zdjęcie zrobione w oratorium jest to SUPER HARRY POŻERANY PRZEZ SUPER HORANA :D wymyślałam imiona dla zabawek razem z Oskarkiem :P


A wy jak spędziliście Dzień Wagarowicza?
Pochwalcie się !
Niella ;*



sobota, 16 marca 2013

Pomysły na posty?

Hejcia :)
Jak tam u Was?

W ogóle nie wiem co mam napisać ;D
Może jakieś pomysły na posty? Może pozadajecie pytania, a my odpowiemy filmikiem? Może jakieś "wyzwania" (pomysł Miśki) może jakieś dziwne fakty? Może macie całkiem inne pomysły?
Ja nie mam pojęcia! Pomóżcie! Prooooooszę ;*

Powiemy tyle: Chcę już wiosnę! Chcemy z dziewczynami pójść na "sesję na serio" (znów pomysł Miśki :))

Dobra, na koniec piosenka XD
Mi się ogromnie podoba, bo 2NE1 <3 Nielli też się spodobała, bo słuchałyśmy razem na skajpaju ;D
O.o! Nie mam jej zdjęć -,-

Podoba Wam się?
To jak będzie z tymi pomysłami?

/Dara >.<