poniedziałek, 14 stycznia 2013

"Wycieczka" do kina i filmiki

Hejoł ;)
Dzisiaj mamy zaległe filmiki z piątku. Kręcone telefonem Nielli ;) Tańczy na nich Miśka oaz inne koleżanki i koledzy z naszej klasy i szkoły, nawet nasz wychowawca się załapał >.<
Nie zanudzam Was więcej. Przedstawiam marakenę i taniec kowbojski w naszej szkole:



I jak? ciekawy pomysł na spędzanie czasu na przerwie, prawda? ;D

A tak z "nowości", to byłyśmy (Niella, Miska i ja) dzisiaj w galerii w Lesznie, w kinie na filmie "Bejbi Blues". Był świetny, szczególnie z takim towarzystwem, jakie siedziało obok Miśki. Ale nie rozpraszajmy się XD Został mi przydzielony obowiązek opisania filmu, a nie tego co działo się w sali kinowej. (Thanx Niella). No to tak: Dziewczyna zaszła z chłopakiem w ciążę. Niestety on początkowo nie wydaje się być dobrym materiałem na ojca. Zabawia się z jej mamą.... W sumie scen takich tego nie ma aż tak dużo. Tylko, no dziewczyna chyba nie nosi stanika O.o
Ok. Może i oberwę, ale się poświęcę. Kolo Miśki siedziało.... hmmm.... jakiś chyba 5 niczego sobie chłopców ^^ Mi i Nielli spodobał się ten sam. Mośka nie przyglądała się im za bardzo. Żałuj ;D Ich wypowiedzi nie będę tu pisać, bo mogły być chronione prawami autorskimi. XD
Niestety zdjęć nie mamy, bo znów się ktoś (Niella) nie zgodził.

/Dara >.<

sobota, 12 stycznia 2013

Blogi

Hej ;)
Chciałybyśmy zaprosić Was dzisiaj i nie tylko ;D na nasze prywatne blogi:


Miśka: http://magicalkissofeverything.blogspot.com/
Niella: http://my-magical-dreams.blogspot.com/
http://life--for--dreams.blogspot.com/

Dara: http://dream-to-be-somebody.blogspot.com/
http://fanfictions-love.blogspot.com/

A tak przy okazji zapraszamy też na nasze aski ;D
W razie pytań, z nudy....
Niella: http://ask.fm/Daniela151997
Dara: http://ask.fm/DAxRA

Mam nadzieję, że Wam się spodobają i zaobserwujecie, albo skomentujecie notki ;)
W zakładce SPAM, na górze strony możecie zostawić linki do swoich blogów, z chęcią wejdziemy.


/Dara >.<






środa, 9 stycznia 2013

Filmy i pytania.

Hejoł ;D
Od razu przepraszam za naszą nieobecność, jakoś nie miałyśmy chyba weny na pisanie, ale mam nadzieję, że to zmienimy.
Co tam u Was słychać??

Mamy do Was pytanie, a raczej prośbę....
Jakie znacie fajne filmy, które niedługo, albo już mają premierę, bo chcemy w poniedziałek jechać do kina, ale niestety nie wiemy na co. Pomożecie??

I tak pod wpływem nastroju mam do Was kilka innych pytań (ciągle tylko pytania ;D)
1. Jak często coś gotujecie?

2. Czytacie książki kucharskie od deski do deski?
3. Szukaliście kiedyś zdjęć np.: desek w google?
4. Lubicie ciepłe lody?
5. Mieliście kiedyś w rękach książkę dla mechanika?





No i przy okazji zapraszamy na twittera:

Niella: @N_i_e_l_l_a
Dara: @Swag_Poland
Miśka: @magicalkissing
Kasia: @KasiaSowiska

Follow Back <3

/Dara >.<

sobota, 5 stycznia 2013

3. Liebster Award


Hejka ^_^
Trzeci raz zostałyśmy nominowane do Liebster Award. Tym razem ja dodaję tego posta (miśka), bo wcześniej robiły to Niella i Dara :P     Zasady chyba już znacie, więc nie będę ich dodawać :)
Tym razem nominowała nas http://natonator.blogspot.com/ . Bardzo jej dziękujemy *u*
To zaczynamy xD

PYTANIA I NASZE ODPOWIEDZI:
1. Ulubiony piosenkarz/piosenkarka?
Miśka: Dużo :)  Ale powiem, że Demi Lovato, Justin Bieber, Afromental, One Direction, Little Mix
Niella: Szczerze to dużo tego :) Lubie słuchać chyba wszystkiego, choć od roku chyba słucham zespołu One Direction co nie oznacza że nie słucham innych wykonawców :D

Dara: Bieber, One Direction, 2NE1 i Sistar
Kasia: B.R.O. - Jakub Birecki


2.Jak długo blogujesz
Miśka: Chyba 2 miesiące :)
Niella:Tak długo jak istnieje blog

Dara: Od 4.06.2012r.
Kasia: nie wiem


3. Twoje ulubione danie?
Miśka: Pizza :D

Niella: Bigos :)
Dara: Za dużo tego.... Jem wszystko co dają ;P
Kasia: nie wiem


4. Masz zwierzątko? Jeśli tak to jakie?
Miśka: Mam, ale nie domowe xD

Niella: 2 psy i kota
Dara: Mam, pieska, kanarka i rybki taty

Kasia: mam 2 psy

5. Ulubiona pora roku?
Miśka: Lato i Zima
Niella: Lato

Dara: Zima i lato <3
Kasia: wiosna


6. Ulubione zajęcie?

Miśka: Gadanie, słuchanie muzyki, granie na pianinie, śpiewanie, spotykanie się z przyjaciółmi, oglądanie tv... itp.
Niella: Granie na nerwach, Słuchanie muzyki, , Pisanie, śpiewanie :D
Dara: Słuchanie muzyki, pisanie, śpiewanie i tańczenie (gdy nikt nie widzi i nie słyszy), granie na gitarze, blogowanie, spacery ^^
Kasia: obijanie się



7. Masz chłopaka/dziewczynę?

Miśka: Nie ;p
Niella: nie :D
Dara: Jeszcze, nadal nie ;D
Kasia: mam

8. Kim chcesz zostać w przyszłości?

Miśka: Kolejny raz odpowiadam, że szczęśliwym człowiekiem, ale tak na prawdę nie wiem:/
Niella: Stylistką :D
Dara: Radcą prawnym albo artystą muzykiem. Ale przede wszystkim szczęśliwą mamą trójki dzieci i żoną cudownego , brązowookiego męża >.<
Kasia: jeszcze nie wiem

9. Jak nazywa się twoja/twój najlepsza/y przyjaciółka/przyjaciel?

Miśka: Mam 5 :) 3 już znacie :)
Niella: Troche ich jest :D Ale te Najważniejsze to Dara, Miśka i Kasia
Dara: Niella, Miśka, Kasia
Kasia: Daniela, Daria, Monia :P

10. Ulubiony kolor?
Miśka: Chyba fioletowy i niebieski

Niella: Dużo ich :d
Dara: Zielony i limonkowy <3
Kasia: niebieski



11. Masz swój własny styl ubierania się?
Miśka: Ubieram się jak mi się podoba :)

Niella: ubieram sie tak jak mi się podoba i tak jak mi wygodnie ;P
Dara: Oczywiście <33
Kasia: można tak powiedzieć



PYTANIA DO WAS:
1. Podoba ci się prowadzenie bloga?

2.Kto cię zainspirował do prowadzenia bloga?

3. Conversy czy Vansy?
4. Jak promujesz bloga?
5. Ulubiony zespół?

6. Ulubiony film?

7. Ulubiony serial?

8. Malujesz się codziennie?

9. Lubisz czytać opowiadania?

10. Włosy proste czy kręcone?
11. Czy blogowanie to twoja największa pasja?


NOMINUJEMY: 
I wszystkie osoby, które przeczytały tego posta <3 <3 !  


Dziękujemy za tak liczne komentarze^_^ 



piątek, 4 stycznia 2013

Ferie ;)

Hejoł ;)
Co tam u Was?
Dawno nic nie pisałyśmy, jakos tak samo wyszło....
Kiedy macie swoje ferie?? Macie już jakies plany??
Bo my za tydzień, znaczy od 14.01.13r. ;)
I zaplanowałyśmy wszystkie wyjazd na lodowisko do Głogowa i do kina na jakiś fajny film ;D
Poza tym chcemy zrobić wspólnego twittcama (czy jak to tam się pisze). No i musimy jeszcze nagrać filmik na bloga. #Zapracowane ;P

Macie tweetera?? Podajcie nazwy w komantarzach ;) Oglądałybyście naszego tc??


 
I taki tam tc Niallera ;D

/Dara