czwartek, 20 czerwca 2013

Polonez i komers

Heja :)
Jak zwykle spóźnione, ale cóż.

W piątek mieliśmy w szkole komers. Ładny polonez, dobre jedzenie (a ja wiem najlepiej, bo jadłam najwięcej Xd), super zabawa, tańce, zdjęcia. Klasa 3A :)) Było po prostu cudownie. Dziewczyny cały wieczór szalały na parkiecie, a ja testowałam jakość jedzenia. A żeby nie było, ze tylko jadłam, bo to przecież nie prawda to wychodziłam z kolegami na dwór. (Nie lubię tańczyć :))

Dziewczyny zrobiły mi nieziemski prezent <3 Przed północą namówiły chłopaków, żeby zanieśli mnie na świetlicę. Tak DJ włączył "sto lat" i cała szkoła zaczęła śpiewać ^^ Jeju, jak ja się wzruszyłam <3 Nie jestem w stanie opisać mojego pozytywnego zaskoczenia. Potem cała klasa poszła do naszego stołu i jedliśmy tort *.* Kurczę, dziewczyny oszalały <3 Dziękuję ;*

To teraz zdjęcia, bo filmik będzie jak znajdę kamerę O.o Gdzieś mi się schowała ;D

Ja mam zdjęcia tylko z poloneza, o resztę proście dziewczyny :))





A Wy już mieliście Komers? Tańczyliście poloneza? :)
/Dara

czwartek, 6 czerwca 2013

;D

Hejka :)
Coś tu nudno ostatnio ... Widzę, że nikt tu nie zaglądał od dłuższego czasu .
I'm sorry :D
To wszystko spowodowane zbliżającym się końcem roku szkolnego . Trzeba popoprawiać oceny by wyjść z gim z miarę dobrymi ocenami :)

Ostatnio często z dziewczynami rozmawiamy na temat sukienek na komers . ( Ja osobiście wolałabym iść w spodniach, ale tak nie wypada. ) Każda ma jakąś już upatrzoną .
Już strasznie nie możemy się doczekać 14 czerwca . Wszyscy będą wyglądać pięknie i super się bawić. :)

Kurdę nie wiem co pisać .. Jakoś słów mi brak ;/ 

Ostatnio wciąż słucham tej piosenki :P


A ten fragment Mi się najbardziej podoba :

"Kocham cię jak słońce Jamajkę,
kocham cię jak marihuana fajkę,
kocham cię jak struny bałałajkę," ♥ 



/Kasia >.<

sobota, 11 maja 2013

Spuźnione praktyki :P

Jak dziewczyny ostatnio już kilka razy pisały byłam na probnych praktykach w zakładzie fryzjerskim.. BYŁO SUPER !  Jak na zamiatanie podług to było serio fajnie :D
 Więc tak..
Najpierw kazały mi zamiatac potem patrzeć i sie uczyc jak sie myje głowe xD ( Jakbym nie umiała myc włosów xD ) ale spoko :D Potem miałam nabijać jakies wałki na takie cos drewniane i podawac takiej pani xD potem kazały mi podawać igiełki.. nie wiem co to było robione ale podawałam te igiełki xD Oczywiście ciągle zamiatałam.. :D Więc mam już chyba wprawe w tym zamiataniu ! :P

Jak byłam pierwszy dzień to nie było czasu by usiąść tyle było osób.. xD przyszedł nawet taki sliczny chłopak który był podobny do Bieberka :D To znaczy nie przyszedł do zakładu bo otworzył tylko drzwi zaglądnął do środka i uciekł xD Nie wiem czemu ! co tam jeszcze było... cały czas latałam z miotłą.. a nastepnym razem jak byłam to prawie cały czas sobie siedziałam bo nie bylo tak duzo ludzi.. więc to chyba na tyle.. jak chcecie się czegoś dowiedzieć związanego z tymi praktykami to pytajcie xD chociaz wiem że nie będziecie pytac :P

Zapomniałabym ! PRZYJELI MNIE NA TE PRAKTYKI :D

* Ja: pisze sie miotłą czy miotłom?
Dara: nie mam pojęcia.. a co piszesz do Maćka, że oberwie miotłą ?*

Jejku czemu ja nie mam normalnych przyjaciół ? i Normalnego życia?



 A wy kim chcecie być ? Ja tak ogólnie to stylistką :) ale od fryzjerstwa zaczynam :P

/ Niella ;*

piątek, 10 maja 2013

Polonez....

Heja ;D
Co tam u Was?
U nas dzisiaj zaczęły sie próby poloneza w szkole.
Mamy 2,5 tygodnia na przygotowanie układu. Mało! Mało czasu! Ale damy radę.
Każda z nas tańczy. Niektóre bardziej zadowolone, niektóre mniej XD
Przynajmniej nie ma niektórych lekcji. Np dzisiaj Miśkę, Kasię i Niellę minęła kartkówka z niemieckiego ;D
W poniedziałek nie mamy angielskiego i edb.

Tu macie poloneza z tamtego roku, z naszej szkoły :) http://www.youtube.com/watch?v=dgEAtt2APIw

Ciekawe jak będzie wyglądał nasz *.*


A jak tam u Was? Trzecioklasiści już ćwiczą? A może Wy też tańczycie?
/Dara

sobota, 4 maja 2013

Majówka ;D

Heja ;D
Co tam?
u nas po staremu, tak myślę ;D
Jak Wam minęła Majówka? Trochę krótka, co? Byliście gdzieś?
Ja byłam u babci....
Jutro szkoła ;D Ale fajnie XD




Taki nieskładny post, ale nie wiem co pisać :)
Niedługo się pochwalimy co komu wysyłamy *.* Tak, zróbmy z tego mega niespodziankę. Niech każdy myśli ^^
Kurcze, ostatnio wcale nie mamy o czym pisać.... :/ Musimy poszukać jakiś pomysłów. Może podpowiecie?

Z nudów aż zmieniłam wygląd bloga, mam nadzieję, ze Wam się spodoba ;D

A tak z czystej ciekawości ;D Czytacie jakies książki? Mnie ostatnio strasznie wzięło ^^ W końcu z resztą :)


Majówka we Wschowie ;D Atrakcje ^^ -->




/Dara