czwartek, 26 września 2013

JOŁ ! *.*

HEJ ! TĘSKNIŁAM !

Mam pomysł ale nie wiem co wy na to.. bo tak naprawde sie nie znamy więc co powiecie na nw.. 5  faktów o każdej z nas ?

oki ja będe pierwsza

1. mam 4 młodszego rodzeństwa (3 siostry i brat)
2. Jestem Directioner a może nie jestem Belieber ale kocham Jusa
3. Chcę być stylistką ale jestem w szkole zawodowej ucze sie na fryzjera ( jeśli ktoś też sie uczy lub chce i chce sie o coś zapytać lub bym powiedziała coś o praktykach to pisać ! :) )
4. Chcę zamieszkać w Londynie
5. Po 18stych urodzinach zrobię sobie tatuaż na lewym nadgarstku i bedzie to koniczynka :)

Ok mam nadzieje że dziewczyny tez sie w to zabawią i coś napiszą :D

jeśli jest coś co chcecie o mnie wiedzieć to po prostu zapytajcie !


KRÓTKO ALE CHCIAŁAM WAM UDOWODNIĆ ŻE NIE ZAPOMNIAŁAM O WAS ;*

ZAPRASZAMY !  http://badhoran.blogspot.com/

sobota, 21 września 2013

Licealistki....

Hejka :)
Co tam?

Za bardzo nie wiem o czym pisać Xd
Ale że jestem w posiadaniu bardzo fajnego zdjęcia, to przynajmniej mam okazję :>

Przepraszam Miśka ;*



"Takie tam 2 licealistki na koniku na placu zabaw"

wtorek, 20 sierpnia 2013

Jedziemy do Kaśki? No pewnie :D

Hejołki ;*
Post spóźniony, jak zawsze z resztą, ale tak myślę, że w końcu zajmę się tym blogiem bardziej ;* co prawda, nie będziemy z dziewczynami widywać się codziennie, ale czemóż nie pisać o własnych sprawach? Nie tylko tych wspólnych? Przynajmniej prównamy szkoły itd. :)

Ale no tak:
Jeszcze przed moją Hiszpanią wybrałam się z Niellą na wycieczkę rowerową. Jakoś nie miałyśmy pojęcia gdzie jechać. Miśka? Nie odpisała ;'( Majkut? Nie.... Kaśka! Niella zadzwoniła. "Masz sekundę na załatwienie roweru i jedziesz do Łysin."

Ta ładna część drogi do Drzewiec :)

Niella rozmawia przez telefon w drodze. (Dzwonię po policję, złamałaś przepis!)

Wracając do Wschowy :) Kasia i Niella ^^


Też często robicie sobie takie wycieczki gdzieś dalej?
My się trochę najeździłyśmy. Po jakieś ponad 20 km dla każdej tym razem :D

/Dara

wtorek, 6 sierpnia 2013

5000 wyświetleń ! + Coś tam ;P

OMG ! 5000 tysięcy ?!

JEJKU ! Jestem serio pod wrażeniem że blog doszedł do 5000 tysięcy SERIO !

Dawno sie nie udzielałyśmy ale gdy zobaczyłam na ilość wyświetleń to wiecie takie O.O SERIO ?!

W... piątek ? Tak chyba tak.. a z resztą. Nasza stara klasa urządziła sobie spotkanie :D
JA BYŁAM ! I KAŚKA ! Było serio fajnie.. pokąpaliśmy sie troszkę gdyż pojechaliśmy nad sławskie jeziorko :)
Opalaliśmy sie :P
Dary nie było gdyż była w Hiszpanii a Moni sie chyba nie chciało ale cóż.. dobrze było ich znów zobaczyć :D

odbiegając od tematu założyłam nowe opowiadanie na które was serdecznie zapraszam :) licze na jakąś opinie z waszej strony lub chociaż o głos w ankiecie :P Link

krótko ale ja tu jeszcze wpadne :D






JAK MIJAJĄ WAKACJE ? 

NUTA NA DZIŚ ODE MNIE DLA WAS :*
// Niella <3 !



czwartek, 25 lipca 2013

AaaaAaaa.. Witam :D

No hejeczka  :>
Coś tu pusto ostatnio widzę :p

Jak tam mijają wakacje ??? Co ciekawego robicie ????

-U mnie można powiedzieć, że nawet jest fajnie. Nawet zaczełam czytać książki :D Jeśli interesują was książki o narkotykach polecam 3 książki są świetne :D
1."Hera, moja miłość" Anny Onichimowskiej
2."Lot Komety"
3."Demony na smyczy"
wszystkie 3 napisała Anna Onichimowska :D
 

Niedawno dowiedziałam się że jadę do taty na tydzień :) jupi!! (kierunek Niemcy) :> 

Planuję zrobić wielkie ognisko zaprosić resztę dziewczyn kilku znajomych i świetnie się bawić jedną albo więcej nocy :D Po prostu się stęskniłam za tymi 3 mymi Gamoniami :D












A u Was jak tam ?? Jak minoł prawie cały pierwszy miesiąc wakacji ?? Pochwalcie się :D 
~//Kasia>.<